انواع هنر دستی در فروشگاه سفره قلمکار اصفهان

یکی از زیبا ترین و ناب ترین محصولات هنر های دستی اصفهان، قلمکاری می باشد که با قدمت 400 ساله در این شهر به ندرت در میان مردم جا افتاده است. شما می توانید با استفاده از این محصول و هنر دستی به تزیین میزو یا صندلی خود بپردازید و محیط اطراف خود را کاملا زیبا و سنتی کنید. این محصول دارای کیفیت بالا و طراحی منحصر بفردی می باشد که در شهر نصف جهان تولید می شود.

ادامه مطلب...

خرید جا حبوباتی شیک و شیشه ای

جدیدترین مدل جا حبوباتی موجوددر بازار جاحبوباتی دوقلوی شیرداراست .مزیت این جا حبوباتی نسبت به سایر جا حبوباتی پلاستیکی دوام بیشتر آن بدلیل استفاده از بهترین نوع مواد پلاستیک مرغوب درجه یک و بهداشتی  آن است.

ادامه مطلب...

درباره انواع بادکش و حجامت بیشتر بدانید

همانطور که می دانید بادکش کردن و حجامت یکی از قدیمی ترین شیوه های درمان سنتی است که امروزه نیز طرفداران مخصوص خود را دارد. در این مقاله می خواهیم در مورد انواع دستگاه حجامت و بادکش صحبت کنیم.

حجامت کردن دو نوع دارد: حجامت تر و حجامت خشک.

حجامت خشک

حجامت خشک یعنی اینکه هیچ ضربه ای با تیغ روی پوست نخورد که به آن بادکش کردن نیز می گویند. حجامت خشک خود بر دو نوع حجامت سرد و حجامت خشک است. اینگونه حجامت موجب انبساط عروق و رفع انسداد آنها شده و دیواره مویرگ ها را نیز تحریک می کند.

ادامه مطلب...

دوربین مداربسته خودرو blackbox dvr با امینت بالا

یکی از مدرن ترین دوربین هایی که می توانید از آن استفاده نمایید تا امنیت خودرو خود را افزایش دهید. این دستگاه دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080  یکی از بهترین دستگاه های امنیتی می باشد که شما می توانید در خودرو خود استفاده کنید. این دستگاه درای پایه مخصوص می باشد.

ادامه مطلب...

بند رخت آپارتمانی تاشو | تک سبد

یکی از بهترین وسیله  هایی که در آپارتمان ها مورد نیاز شما عزیزان می باشد تا بتوانید با استفاده از آ« لباس های خود را خشک کنید، بند رخت آپارتمانی می باشد. این وسیله در عین سادگی بهترین گزینه برای شما می باشد تا دیگر نگران خشک کردن لباس های خود نباشید. این محصول را می توانید با استفاده از تمامی وسیله های تمیز کننده بشویید و آبکشی نمایید تا برای پهن کردن جای لباس شما مناسب باشد.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی دستگاه بخور سرد ارزان تهران

استفاده از بخور سرد به جای بخور گرم  برای افرادی که در ناحیه نای دچار ناراحتی هستند، بهتر می باسد زیرا استفاده از بخور رگم موجب التهاب مسیر های هوایی شده در حالی که بخور سرد این مشکل را ندارد. یکی از نکات استفاده از دستگاه بخور سرد حفظ نظافت ین دستگاه می باشد، از آنجا که این دستگاه ذرات آب را در هوا پراکنده می کند در اثر آلودگی  دستگاه قارچ و باکتری ها توسط ذرات آب به هوا پراکنده می شود، بنابراین مخزن این دستگاه هر روز با آب و صابون شسته شود.

ادامه مطلب...

حباب ساز برقی ارزان با بهترین کیفیت

یکی ار بهترین وسیله هایی که می توانید برای تزیین اتاق فرزند خود تدارک ببینید که علاوه بر تزیین کارایی های دیگر نیز داشته باشد این دستگاه حباب ساز می باشد. دستگاهی که مشاهده می کنید با برق کار می کند و شما می توانید مواد کف ساز را درون مخزن این دستگاه بریزید و با متصل کردن آن به برق شهری تمامی محیط خود را پر از حباب های ریز و درشت کنید. این محصول می تواند برای شما عزیزان بسیار خاطره انگیز باشد.

ادامه مطلب...

جا حبوباتی برای مغازه و فروش جهیزیه | قیمت عمده

اگر شما هم فروشگاه های لوازم خانگی و یا تهیه جهیزیه دارید می توانید برای سود دهی بیشتر از این محصول حمایت کنید و این محصول خارق العاده را که برای همه مورد استفاده قرار دارد را برای فروشگاه و تکمیل لوازم جهیزیه خود سفارش دهید. لازم به ذکر است این جا حبوباتی اصلی با بهتری کیفیت به صورت تکس و یا عمده به فروش خواهد رسید و با حذف کردن واسطه ها قیمت ها به شدت نازل و بی ارزش می باشد.

ادامه مطلب...

ساعت دیواری طرح میناکاری | بهترین صنایع دستی

میناکاری یکی از بهترین محصولاتی می باشد که می توان از آن برای تزیین و یا کاربرد های مخصوص به خود استفاده کنید و بهره ببرید. این محصول را می توانید در خانه و یا محل کار خود استفاده کنید و زیبایی را به محل اضافه نمایید. این محصول که می تواند به شما در اندازه گیری زمان کمک کند و همینطور زیبایی را به محیط اطراف شما هدیه کند، بهترین برای این امر میباشد.

ادامه مطلب...