آشنایی با روکش صندلی ماساژور

 

آشنایی با روکش صندلی ماساژور

امروزه اکثر کارها و مشاغل به صورت پشت میز نشینی شده است. بهمین خاطر افراد بعد از کار بسیار خسته اند و یک ماساژ عالی  می تواند آنها را سر کیف آورد. روکش صندلی ماساژور خودرو می تواند یک ماساژور حرفه ای را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت همیشه با شما همراه کند.


روکش صندلی ماساژور


ماساژور همراه شما می تواند در همه مکان ها و حالت های مختلف به کمک شما آمده و در رفع خستگی به شما کمک کند. حتی در حالیکه در حال رانندگی هستید یا پشت میز کارتان نشسته اید.


روکش صندلی ماساژور


این روکش در منزل یا محل کار بر روی صندلی ها قابل استفاده است. با استفاده از این روکش می توانید در ترافیک به جای استرس گرفتن و عصبی شدن ماساژور خود را فعال نموده و اعصاب خود را تقویت کنید.


روکش صندلی ماساژور

 

این ماساژور دارای 9 شیوه ماساژ در 3 قسمت بدن با 6 ویبراتور می باشد. همچنین این روکش یک قسمت گرمایشی دارد که در بخش پایین کمر قرار می گیرد و هر موقع که خواستید می توانید از طریق ریموت آن را فعال کنید.


روکش صندلی ماساژور

 

این ریموت کنترل دکمه تایمر دارد که دو زمان دارد یکی 30 دقیقه و یکی 15 دقیقه می باشد. بنابراین می توانید دستگاه را روی زمان مورد نظر خود گذاشته و لذت ببرید و دستگاه خود در زمان مقرر خود خاموش خواهد شد.


روکش صندلی ماساژوربرای مشاهده و خرید این روکش صندلی ماساژور روی لینک زیر کلیک کنید.


قیمت : 199000 تومان

خرید محصول