ارزان ترین ظرف غذا برقی به همراه 7 ماه گارانتی

شما در محل کار خود می توانید از این دستگاه خارق العاده استفاده کنید و غذای خود را در محل کار بدون استفاده از اجاق گاز، گرم کنید و گرم نگه دارید.


ظرف چند کاره حرارتی


شما می توانید غذای خود را درون ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301  ریخته و با فشردن یک دکمه این فرایند را انجام دهید تا غذای شما گرم شود و گرم بماند.


ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس


دستگاه خارق العاده ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301  با استفاده از المنت های برقی و حرارتی این کار را برای شما میسر می کند.


ظرف داخل استیل حرارتی

 

با کار کردن در اداره ها و مکان هایی که مجبور هستید برای خود یکی وعده غذایی آماده کنید و نوش جان فرمایید باید شرف غذای مناسبی به همراه داشته باشید تا در صورت امکان از آن برای گرم کردن غذای خود استفاده نمایید.


ظرق غذای حرارتی داخل استیل


شما با خرید ارزان ترین ظرف غذا برقی می توانید هم در مصرف خود صرفه جویی نمایید و هم می توانید این کار را بدون دغدغه سوختن و یا ته گرفتن غذای خود با فشردن یک دکمه انجام دهید و از یک وعده غذایی گرم لذت ببرید.ظرف حرارتی لانچ باکس


شما می توانید برای خرید یکی از این ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301  به فروشگاه اینترنتی تکسبد مراجعه نموده و محصول خود را سفارش دهید.


ظرف حرارتی لانچ باکس


این محصول خارق العاده به شما در هر مکانی که به گاز دسترسی ندارید می تواند کمک کند و غذای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما گرم کند و گرم نگه دارد.


ظرف حرارتی لانچ باکس


لازم نیست نگران معیوب بودن و یا خرابی دستگاه خود باشید زیرا فروشگاه تکسبد تمامی اقلام را قبل از ارسال برای شما عزیزان تست خواهد کرد.


ظرف برقی


با مراجعه به لینک زیر ظرف غذا برقی فلزی خود را خریداری نمایید


خرید محصول