بررسی ساعت مچی هوشمند اندروید

 smart watch ها از جمله محبوب ترین گجت های پوشیدنی این روزها هستند. البته افراد زیادی هستند که به علت ندانستن، معتقدند که داشتن این  ساعت ها رویایی بیش نیست. چرا؟ چون بسیار گران هستند.اما ما اینجا می خواهیم به شما ارزانترین ساعت مچی هوشمند را معرفی کنیم تا بدانید هیچ چیز دست نیافتنی نیست.


ساعت


قیمت ساعت هوشمند ارزان m9 انقدر پایین است که ممکن است باورتان نشود یا فکر کنید حتما کیفیت بسیار پایینی دارد یا حتما نسبت به نمونه ی گرانتر امکانات کمتری دارد.


ساعت-هوشمند


اما برعکس، ما به شما می گوییم که اتفاقا همه ی امکانات را دارد و بسیار هم با کیفیت است.


ساعت-مچی-هوشمند-ارزان


ساعت مچی هوشمند m9 ساخت چین است. این ساعت ها علاوه بر اینکه با گوشی تلفن شما، ios و یا اندروید، سینک می شود و کار می کند، خود از قابلیت استفاده از سیمکارت مجزا پشتیبانی می کند.


ساعت-مچیبا استفاده از این گجت روی مچ دستتان، دیگر برای پاسخ گویی به پیام ها، تلفن ها و رسیدگی به نوتیفیکیشن های گوشیتان لازم نیست موبایل را هر بار از جیب یا کیفتان خارج کنید. همه چیز از مچ دستتان کنترل می شود.


ساعت-هوشمند-اندرویند


قابلیت پخش موزیک، گام شمار، تنظیم آلارم، پشتیبانی از کارت حافظه و سیم کارت از جمله قابلیت های این سری ساعت است. شما به همراه این محصول یک دفترچه ی راهنما نیز دریافت می کنید.


ساعت-مچی-هوشمند-ارزان


برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

قیمت: 109000 تومان

 

خرید محصول