تاثیر استفاده از دستگاه بادکش در درمان بیماری ها

یکی از درمان های طب سنتی و مکمل بادکش درمانی می باشد که دارای پیشینه دیرینه ای می باشد. دستگاه بادکش بدن یک وسیله ساده و کاملا کاربردی می باشد که استفاده از آم در درمان بسیاری از بیمارهی ها موثر می باشد.
روش استفاده از بادکش طبی، به این صورت می باشد که برای چند دقیقه فنجان های خاصی را روی پوست  قرار می گیرد و ایجاد مکش در محل مورد نظر می شود. در ادامه به تاثیر بادکش در درمان برخی از بیماری ها اشاره می کنیم.
 

استفاده از بادکش در درمان یبوست موثر می باشد

با توجه به اینکه مشکل یبوست این روزها شیوع روز افزونی دارد، استفاده از بادکش به منظور از بین بردن کندی عملکرد دستگاه گوارش به‌ویژه روده‌ها موثر می باشد. 

توصیه درمانگران طب سنتی به منظور درمان یبوست که ناشی از عملکرد کند روده و حرکات دودی شکل آن می باشد، استفاده از دستگاه بادکش در ناحیه شکم می باشد.

در این روش درمانگران با تجویز بادکش متحرک که با روغن مالی بر روی موضع شکم انجام می شود، موجبات بهبود عملکرد دستگاه گوارش و از بین رفتن یبوست را فراهم می آورند.

 


 

با خرید بادکش طبی بدن می توانید، درد ماشی از اسپاسم‌های عصبی را تسکین دهید

یکی از مشکلاتی که به دلیل تنش های عصبی و فشار کار روزانه می باشد گرفتگی عضلات و اسپاسم‌های عضلانی دردناک می باشد.
اسپاسم های عصبی که بیشتر بر روی عضلان پشت کمر، عضلات ناحیه ران وساق پا که موجب فشار زیادی بر روی سلسه اعصاب بدن می شود و موجب دردفراوان می شود.

استفاده از دستگاه بادکش در این شرایط به بیمار مبتلا به اسپاسم کمک می‌کند تا علاوه بر از بین بردن گرفتگی‌ها با خون‌رسانی و اکسیژن‌رسانی مناسب به عضلات سخت شده، به بهبود آن‌ها و کاهش درد کمک کند.

 

 

 

استفاده از دستگاه بادکش در درمان درد زانو موثر می باشد

بسیاری از طبیبان طب نوین استفاده از بادکش‌درمانی را روشی برای بهبود دردهای ناشی از بیماری‌های مفصلی به‌ویژه دردهای مفصل زانو که به‌دلیل تجمع مایع مفصلی در این ناحیه به‌وجود می‌آید معرفی می کنند.
درمانگران طب نوین، بر این باورند بادکش کردن ناحیه مفصل تحت نظارت درمانگر طب سنتی می‌تواند تاثیر زیادی در کاهش تجمع مایع در مفصل زانو و بهبود دردهای این ناحیه شود. این درمانگران معتقدند بادکش متناوب ناحیه زانو در مدت زمان یک ماه تاثیر بسیار موثری بر کاهش دردهای ناحیه مفصل زانو خواهد داشت.


 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید و از یک خرید مطمئن و راحت بهرمند شوید.

 

 

جهت مشاهده و خری به لینک زیر مراجعه نمائید

 

قیمت : 15900 تومان


اطلاعات بیشتر و خرید