تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری

یکی از نکات بسیار مهم در کسب و کار ایجاد یک ارتباط قوی بین تولید کننده و مشتری است٬ یکی از راههایی که باعث ایجاد ارتباط بین مشتری و تولید کننده و هم چنین وفاداری مشتری میشود٬ هدایای تبلیغاتی است. مشتریان کزینه ها و انتخاب های زیادی برای خرید دارند٬ ما با اهدای هدایای تبلیغاتی به آنها و دست و دلباز نشان دادن خود٬ میتوانیم گزینه انتخابی آنها باشیم و آنها از میان این همه گزینه مارا انتخاب کنند٬ پس هدایای تبلیغاتی یکی از عوامل مهم جذب مشتری است٬ و روشی ماندگارتر نسبت به روشهای دیگر تبلیغاتی است.


هدیه تبلیغاتی خاص


هدایای تبلیغاتی هم برای شرکت هدیه دهنده و هم برای مشتری مزیت دارد٬ این هدایا باعث خوشحالی مشتری میشود و هم ارزان برای شرکت هدیه دهنده است٬ و با هزینه اندکی مشتریان زیادی را جذب میکنند. برای تاثیر گذاری بیشتر هدایای تبلیغاتی باید هدایایی به مشتریان بدهیم٬ که کارآمد و پر کاربرد باشد٬ مانند: ابزار چندکاره٬ کیف ابزار٬ اسپیکر٬ ساعت دیواری و مچی٬ لیوان٬ پاور بانک٬ فلش مموری و...

در این مقاله چند نمونه از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد را به شما معرفی میکنیم.مینی اسپیکر قابل حمل طرح نوشابه کوکاکولا:

این اسپیکر دارای ابعاد 6.5*11 سانتی متر و وزن ۱۰۴ گرم میباشد٬ مینی اسپیکر ارزان٬ قابل حمل٬ رم و فلش خور است٬ این اسپیکر قابل حمل برای مسافرت بسیار مناسب است٬ و هم چنین این محصول یک هدیه تبلیغاتی ارزان است.


هدیه تبلیغاتی جدید

قیمت:24900 تومان

خرید محصول


ساعت دیواری مارال تقویم دیجیتالی:

مهم ترین خصوصیت این ساعت تقویم دیجیتالی است٬ که در پایین صفحه قرار گرفته است و روز و ماه را نشان میدهد. ابعاد ساعت 39*42.5 سانتی متر است٬ صفحه نمایش آن سفید و قاب آن قهوه ای طرح چوب است.


هدایای تبلیغاتی خاص

قیمت:99000 تومان

خرید محصول


جعبه ابزار ۹ تکه:

ابعاد این جعبه 5*17*24 سانتی متر است٬ ۸ ابزار مختلف در این جعبه قرار گرفته است٬ که شامل: چکش٬ انبردست٬ تیغ موکت بری٬ متر فلزی ۲۰۰ سانتی متری٬ نوار چسب pvc، دو عدد پیچ گوشتی 4 سویه و دو سویه و یک فاز متر دیجیتالی است.


بهترین هدایای تبلیغاتی

خرید محصول


اگر بدنبال بهترین هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتری هستید٬ با تک سبد همراه باشید.