جعبه خاتم کاری اصفهان

خاتم کاری از هنرهای بسیار ارزشمند و زیباست که برای هر فردی در ایران آشنا و چشم نواز است. این هنر ارزنده در بسیاری از نقاط ایران طرفداران خود را دارد.

 

خاتم کاری

 

بسیاری از افراد وقتی می‌خواهند هدیه ارزشمندی مانند جواهرات و یا اشیاء قیمتی را به دوست خود تقدیم کنند از جعبه های نفیس خاتم کاری شده استفاده می‌کنند؛ زیرا زیبایی آن هدیه را دوچندان می‌کند.

 

جعبه 

 

خاتم کاری از جمله صنایع دستی به حساب می‌آید و حوصله و دقت بسیار بالایی هم می‌خواهد چون در این هنر، چندضلعی‌های منظم مانند مثلث، چهار، پنج، شش، هفت، هشت و ده ضلعی در کنار هم می‌نشیند و اثری بسیار نفیس را می‌آفریند.

 

جعبه خاتم 

 

هنر خاتم کاری روی بسیاری از اشیاء پیاده سازی می‌شود که از جمله آنها می‌توان به جعبه دستمال کاغذی یا جعبه هایی که برای نگهداری اشیاء مختلف از آنها استفاده می‌شود اشاره کرد.

 

صنایع دستی 

 

همواره اصفهان پایگاهی مهم برای صنایع دستی ایران محسوب می‌شده است و فروشگاه‌های بسیاری در این شهر محصولات و جعبه های خاتم کاری اصفهان را عرضه می‌کنند.

 

خاتم کاری شده 

 

یکی از فروشگاه‌های اصفهان، فروشگاه اینترنتی تک سبد است که علاوه بر ارائه محصولات با قیمتی بسیار عالی و مقرون به صرفه، کالایی با کیفیت و اصل را در اختیار شما می‌گذارد.

 

اصفهان 

 

برای اطلاع از قیمت جعبه خاتم کاری می‌توانید به سایت اینترنتی این فروشگاه مراجعه کنید و از تخفیف‌های ویژه این سایت بهره‌مند شوید و خریدی آسان و با ارزان‌ترین قیمت ممکن را تجربه کنید.

 

جعبه خاتم 

 

برای اطلاع از قیمت محصولات متنوع میناکاری می‌توانیدبه سایت فروشگاه تک سبد مراجعه کنید.

 قیمت محصول با تخفیف: 21900 تومان

خرید