جعبه مخصوص نگهداری جواهرات | تکسبد

یکی دیگر از صنایع دستی پر فروش و محبوب در بین مردم می توان به خاتم کاری اشاره نمود که آثاری فاخر را با استفاده از سنگ و چوب به وجود اورده است.


خاتم کاری جدید


خاتم کاری به معنای قرار گیری سنگ و چوب در کنار یکدیگر می باشد که با طرحی فوق العاده دقیق و زیبا باید این هنر انجام گیرد و باید از دقت فوق العاده ای بهره مند شد.


خرید خاتم کاری جدید


یکی از مهم ترین میراث هر کشور آثار هنری و دستی آن کشور به شمار می رود که با دستان استادان این عرصه تولید خواهد شد.


جعبه خاتم کاری


مهد تمدن میناکاری و خاتم کاری را میتوان به شهر تاریخی و زیبای نصف جهان تقدیم نمود.


جعبه خاتم کاری اصلی


همیشه در همه ی عرصه ها این شهر زیبا سرآمد و بهترین در هر هنری می باشد که این هنر خاتم کاری نیز مستثنا ا این موضوع نمی باشد.


حعبه خاتم کاری جدید


شما برای جواهرات خود جعبه ای نیاز دارید تا بتوانید جواهرات ارزشمند خود را در جعبه ای ارزشمند تر و زیبا تر قرار دهید و از آن ها در این جعبه نگه داری نمایید.


جعبه خاتمکاری


شما می توانید با مراجعه به سایت اینترنتی تسکبد جعبه خاتم زیبا را مشاهده نمایید و در صورت پسندید آن را سفارش دهید تا درب منزل آن را تحویل بگیرید.


بهترین خاتم کاری


از بهترین و با کیفیت ترین خاتم کاری ها را در این سایت اینترنتی مشاهده نمایید و خاتم کاریی مرغوب و جعبه خاتم اصفهان خود را سفارش داده و ان را درب منزل تحویل بگیرید.


خرید بهترین خاتم کاری


در این سایت اینترنتی می توانید تمامی محصلات اصفهانی کار شده با دست استادان اصفهانی را مشاهده نمایید و از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید.

با مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 21900 تومان 

خرید محصول