حجامت آسان با دستگاه حجامت

حجامت و بادکش از کهن ترین و قدیمی ترین شیوه های درمان است. امروزه خیلی از افراد هنوز به این سبک درمان اعتقاد دارند و برای آن هزینه می کنند. بهمین خاطر دستگاه حجامت خانگی به بازار آمد.


حجامت و بادکش طبی


حجامت کردن علاوه بر طب سنتی، در طب اسلامی نیز بسیار توصیه شده است و حتی بر مفید بودن آن در درمان بیماریها تاکید فراوانی شده است. اگر اگر بخواهید خودتان در منزل آن را انجام دهید باید نکات زیادی را دقت کنید و همچنین این کار را خوب بلد باشید.


حجامت و بادکش طبی


کسانی که کار حجامت یا بادکش می کنند عقیده دارند که همه افراد از نوزادی تا 100 سالگی می توانند روی بدن خود حجامت انجام دهند و همچنین می تواند برایشان مفید باشد. مگر پزشک برای شخصی قدغن کرده باشد.


حجامت و بادکش طبی


اگر می خواهید در منزل کار حجامت انجام دهید خیلی باید احتیاط کنید. زیرا حجامت گاهی و در برخی افراد می تواند بعث شود فشار فرد افت کند و حتی بیشتر به فرد آسیب برساند تا برایش مفید باشد.


حجامت و بادکش طبی


یکی از دردهایی که در بین اکثر افراد وجود دارد دردهای ناحیه کمر و گردن است. معمولا اکثر افراد دچار کمر درد یا گردن درد هستند. حتی با وجود مسکن های قوی موجود در بازار باز دردها کم نمی شود.


حجامت و بادکش طبی


اما برای حجامت در ناحیه گودی کمر باید بسیار مراقب بود ولی بسیار می تواند مفید باشد و در کاهش دردها موثر باشد. دردهای زیادی مثل انواع کم درد، انواع اسپاسم و دردهای سیاتیکی، خارش پشت و رفع دمل های کمر و ... را از بین می برد.حجامت و بادکش طبی

 

برای دریافت دستگاه حجامت و بادکش شلنگ دار روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 17900 تومان

حجامت و بادکش طبی