خرید آب میوه گیری دستی ایرانی حمایت از کالای ایران

آبمیوه های طبیعی علاوه بر گوارا بودن دارای خواص بسیاری برای سلامتی بدن می باشند و به عنوان بهترین میان وعده برای کودکان به شمار می آیند.آبمیوه های طبیعی حاوی املاح، مواد معدنی و ویتامین های می باشند و به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان ها در پیشگیری از سرطان ها بسیار موثر می باشند.


 

 

آب میوه گیری دستی اهرمی، علاوه بر دارا بودن حس نوستالژیک به شما کمک می کنند تا آبمیوه طبیعی تهیه کنید و از نوشیدن آن لذت ببرید.آب میوه گیری دستی ایرانی، یک کالای کاملا ایرانی می باشد که توسط تولیدکنندگان کشورمان طراحی و تولید شده و استفاده از آن در واقع حمایت از تولیدات داخلی می باشد.بدنه این محصول از چدن می باشد و دارای یک دسته اهرمی می باشد، این محصول تنها با استفاده از نیروی دست کار می کند و نیاز به انرژی برق نمی باشد.آب میوه گیری دستی، مناسب برای تهیه آب انواع مرکبات می باشد از جمله پرتقال، لیمو، گریپ فروت و غیره. آب میوه تهیه شده توسط این دستگاه هیچ گونه مزه تلخی ندارد به دلیل اینکه آب پوست میوه وارد آن نمی شود.این آبمیوه گیری دارای یک آبکش آلومنیومی  که ضد زنگ بوده و در مقابل اسید میوه ها مقاوم می باشد، این آبکش دارای سوراخ های متعددی می باشد که به خوبی تفاله را آب میوه جدا کرده بدون سرریز شدن.


 

از مهمترین ویژگی های این محصول جنس دسته و چرخ دنده های آن می باشد که همگی از فولاد آبکاری شده می باشند و دارای کفی مخصوص قرار دادن ظرف میوه می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 165000  تومان

خرید