خرید دستگاه حشره کش برقی | ارزان

حشره کش ها در واقع عبارتند از مواد جامد، مایع و گاز که برای دور کردن و از بین بردن حشرات موذی مورد استفاده قرار می گیرند. اما استفاده از حشره کش ها عاری از عوارض جانبی نمی باشد.
استفاده از حشره کش های شیمیایی می تواند برای سلامتی افراد جامعه مضرات فراوانی داشته باشد از جمله موجب مسومیت های شدید یا آسیب های تنفسی شود. 

استفاده از حشره کش های شیمیایی بخصوص برای خانواده هایی که کودکان نو پا می باشد می تواند خطرات بیشتری به همراه داشته باشد زیرا دستان این کودکان به همه جا اصابت می کند و امکان بلعیده شدن مواد سمی می باشد.


 


اما راه حل این مشکل چه می باشد؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از لامپ حشره کش برقی می باشد که یک جایگزین مناسب برای حشره کش های شیمیایی می باشد.
این محصول در واقع با استفاده از تولید نور بنفش رنگ موجب جذب حشرات موذی به سمت لامپ شده و در اثر تماس با لامپ به دلیل حرارت بالا نابود می شوند.
این محصول یک گزینه مناسب برای استفاده در اتاق خواب کودکان می باشد زیرا علوه بر از بین بردن حشرات موذی می تواند به عنوان یک شب خواب با نور لایت بنفش مورد استفاده قرار گیرد.
طرز کار لامپ حشره کش برقی، بسیار آسان می باشد و تنها کافی می باشد آن را به سرپیچ مربوط به چراغ وصل کرده و به راحتی مورد استفاده قرار دهید. این محصول گزینه مناسب برای استفاده در اغذیه فروشی ها می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000  تومان

خرید