دوربین مدار خودرو بسته بلک باکس | تکسبد

شما در مواقع ضروری که در خودرو خود حضور ندارید به یک دوربین مدار بسته نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از آن لحظات حساس و مهم را ضبط و ثبت کنید.


دوربین جدید مدار بسته


شما در لحظاتی که در خودرو خود حضور ندارید می توانید این دوربین را به حالت خودکار قرار داده تا اگر کسی به خودرو شما نزدیک شد،


دوربین خودرو


این دوربین دار بسته به صورت خودکار فعال شده و از اتفتقات حول خودرو شما فیلم برداری کند و تصویر ان شخص را برای شما ضبط کنید.


دوربین خودرو و ماشین

 

شما می توانید با خرید دوربین مدار بسته خودرو از اتفاقات پیش آمده در حول خودرو خود فیلم برداری کنید و تصاویر واقعی ا ضبط و ثبت نمایید.


دوربین خودرو و ماشین


این دوربین خارق العاده مجهز به سنسور تشخیص ضربه می باشد و در صورتی که به خودرو شما ضربه سنگینی وارد شد این دوربین به صورت خودکار فعال شده و شروع بع فیلم برداری میکند .


دوربین مدار بسته ماشین


این می تواند مستندی برای اتفات پیش آمده برای شما عزیزان باشد که در دادگاه های دولتی نیز سندی محکم به شمار میرود.


دوربین مداربسته


شما با استفاده از دوربین مدار خودرو بسته بلک باکس می توانید از لحظات زیبا خود را تصویر برداری کنید و با موزیک مورد علاقه خود صحنه های زیبایی را برای خود و دوستان خود در خودرو خود ظبط و ثبت کنید.


خرید دوربین


سایت اینترنتی تکسبد برای شما عزیزان یک نمونه از این دوربین فوق العاده را در دسترس قرار داده که شما می توانید با مراجعه به این سایت اینترنتی محصول خارق العاده خود را سفارش دهید و از آن استفاده بهینه کنید.


بهترین دوربین امنیتیبا مراجعه به لینک زیر محصول خود را سفارش دهید

قیمت استثنایی 89000 تومان

خرید محصول