راهنمای خرید دستمند هوشمند M2

دستبندی هوشمند و زیبا و شکیل با دسته نرم و انعطاف پذیر.  علاوه بر این دارای صفحه نمایش ال ای دی که به کمک دکمه لمسی بسیار ظریف و ساده به شما امکان جابه جایی بین منوی دستبند می دهد.


ساعت


دستبند هوشمند مدل M2 یک دستبند سبک و ضد آب برای انجام فعالیت های روزمره و یا هرگونه فعالیت متابولیسمی که در بدن شما رخ  می دهد،


دستبند


بدن شما را مانیتورینگ می کند برای شما و با کمک نرم افزار جانبی که هم بر روی آندروید و آی او اس قابل نصب و همگام پذیری است، شما به راحتی هر چه تمام می توانید از اطلاعات بسیار مفیدی در مورد سلامت جسمی خود آگاه شوید و برنامه ریزی صحیحی برای بهبود سلامت خود انجام دهید.

 

 

ساعت لمسی

از آن جایی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همچنین ایجاد روزمرگی های زیاد بین مردم افزایش یافته و بسیاری از مردم از توجه به سلامتی خود فاصله گرفته اند شاید در این همه مشغله کاری و هیاهوی اجتماعی نیاز به یک یار کمکی همراه برای نظارت بر تعیین میزان سلامت خود باشیم و در جریان وضعیت جسمانی خود به صورت روزانه در یک زمان بسیار کم شویم.


دستبند سلامت


اینکه شما بتوانید با کمک یک دستبند هوشمند همانند دستبند هوشمند سلامت M2 در پایان یک روز تعداد گام های خود و یا کالری مصرفی را در اختیار داشته باشید بسیار شگفت انگیز است.

 

ساعت هوشمند

 

بسیاری از کمپانی های دنیای تکنولوژی امروزه وارد عرصه سلامت شده اند و متوجه این مبحث مهم شده و سعی در فراهم نمودن محصولات و تجهیزاتی همگام به خواسته ها و نیاز های روزانه مردم هستند و تلاش برای ساخت یک محصول کاربردی برای ایجاد سلامت و توازن جسمی میان مردم می باشد.


دستبند سلامت m2


از آنجایی که دستبند هوشمند سلامتی M2 تواسنته جایگاه خود را در میان صف طولانی از محصولات فناوری سلامت جلوتر نشان دهد، این دستبند هوشمند سلامتی یک انتخاب درست و هوشمندانه برای شماست.

↓ مشاهده اطلاعات بیشتر و خرید محصول ↓


قیمت 95.900 تومان

خرید محصول

دستبند هوشمند سلامت m2