شیلنگ جادویی با آبپاش 8 حالته مدل xhose

شیلنگ جادویی xhose ساخت کشورچین است٬ این شیلنگ ساخته شده با تکنولوژی نانو٬ پلاستیک و مواد خاص است. شیلنگ جادویی xhose از دو لایه تشکیل شده است؛ لایه انعطاف پذیر درونی و لایه تاشو بیرونی٬ بدنه شیلنگ بسیار مقاوم٬ مستحکم و ضدضربه است و به هیچ عنوان گره نمیخورد.


شیلنگ جادویی اصل


یکی از قابلیتهای ویژه این شیلنگ همراه داشتن آبپاش همه کاره و باکیفیت است٬ این آبپاش ۸ نوع عملکرد مختلف دارد٬ که هر کدام از این حالات مخصوص کار خاصی از قبیل: شستشوی ماشین٬ آبیاری گلها و گیاهان٬ شستشوی حیاط٬ دیوار٬ شیشه و... میباشد و شما بنا به نیاز خود میتوانید آن را تنظیم کنید. با این آبپاش دیگر نگران کمبود فشار آب نباشید٬ این آبپاش طوری طراحی شده که آب را با فشار بسیار زیادی از شیلنگ خارج میکند.


شیلنگ جادویی ایکس هوز


این شیلنگ باورنکردنی قابلیت افزایش طول٬ بسته به فشار آب تا سه برابر حالت اول را دارد٬ کافیست آن را به شیر آب متصل کنید و شیر آب را بازکنید٬ وقتی آب درون شیلنگ جریان پیدا کرد٬ طول شیلنگ افزایش پیدا میکند و این افزایش طول بستگی به فشار آب دارد٬ هر چه فشار آب بیشتر باشد٬ این افزایش طول نیز بیشتر خواهد شد٬ و تا سه برابر حالت اولیه است.


شیلنگ مجیک هوس


قابلیت دیگر آن کاهش طول شیلنگ٬ بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب است٬ پس جمع آوری این شیلنگ به صورت خودکار و بسیار راحت است. این شیلنگ وزنی در حدود ۴۵۰ گرنم دارد و طول آن ۵ متر است٬ به همین دلیل فضای بسیار کمی را اشغال میکند٬ پس دیگر برای نگه داری شیلنگ نگران کمبود جا و به هم ریختگی آپارتمان نباشید٬ این شیلنگ را در محیط های کوچک هم میشود نگه داری کرد.


شیلنگ جادویی xhose


با خرید شیلنگ آب جادویی از فروشگاه تک سبد از قابلیتهای باورنکردنی آن بهره مند شوید.

قیمت:21000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید