شیلنگ جمع شو

شیلنگ جمع شو همان شیلنگی است٬ که مدتهاست بدنبال آن بودید. این شیلنگ ساخت کشور چین است و بدنه آن از الیاف مصنوعی تقویت شده٬ ساخته شده است٬ شیلنگ جادویی از یک لایه قابل انعطاف ضخیم درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده است٬ این محصول باورنکردنی و خارق العاده به صورت خودکار افزایش طول و قطر پیدا میکند٬ از طول ۵ متر به طول ۱۵ متر میرسد٬ یعنی دقیقا ۳ برابر حالت اول٬ با جریان پیدا کردن آب در شیلنگ و ایجاد فشار در داخل شیلنگ٬ به صورت عجیب و باورنکردنی طول شیلنگ ۳ برابر حالت اول میشود.


شیلنگ جادویی xhose


با قطع جریان آب شیلنگ به صورت کاملا خودکار به حالت اولیه یعنی ۵ متر میرسد و جمع میشود و به کوچکی یک بسته دستمال کاغذی میشود٬ به همین دلیل به آن شیلنگ جمع شو میگویند٬ جمع آوری خودکار این شیلنگ استفاده از آن را بسیار راحت کرده٬ چون دیگر لازم نیست زمان زیادی را صرف جمع کردن شیلنگ بکنید.


شیلنگ جادویی اصل


این شیلنگ دارای یک آبپاش باکیفیت است٬ که ۸ نوع عملکرد پاشیدن آب دارد٬ که هر کدام مخصوص کار خاصی طراحی شده است٬ و شما بسته به نیاز خود میتوانید آن را تنظیم کرده و از آن استفاده کنید. شیلنگ جمع شو بسیار سبک و جمع و جور است٬ وزن آن در حدود ۴۵۰ گرم است٬ یعنی با کمترین وزن بیشترین طول را دارد و فضای کمی برای نگه داری آن نیاز است٬ حتی در محیط های کوچک آپارتمانی هم به سادگی قابل نگه داری است.


شیلنگ مجیک هوس 

از این شیلنگ برای مصارف مختلف مانند: آبیاری گیاهان٬ شستشوی ماشین٬ دیوار٬ شیشه٬ حیاط منزل و... میتوانید٬ استفاده کنید. شیلنگ جادویی ضدضربه است و به هیچ وجه پیچ و گره نمیخورد٬ و در برابر نور خورشید و رطوبت مقاوم است و پوسیده نمیشود٬ پس اگر شیلنگ جادویی اصل را بخرید٬ میتوانبد یک عمر از آن استفاده کنید و مانند شیلنگهای معمولی نیاز نیست هر چند سال یکبار آن را تعویض کنید.


شیلنگ جمع شو


با خرید شیلنگ جمع شو از فروشگاه اینترنتی تک سبد به قیمت ۲۱۰۰۰ تومان با مشکلات شیلنگهای قدیمی خداحافظی کنید.

قیمت:21000 تومان

خرید