ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

نوشیدن آب سالم و عاری از آلاینده ها برای داشتن زندگی سالم برای انسان یک ضرورت می باشد. با توجه به اینکه بیش از یک سوم از وزن انسان را آب تشکیل می دهد، نوشیدن آب سالم یک ضرورت می باشد.
آب آشامیدنی بهترین حلال انواع مواد محلول است که توانایی حل کردن هر ماده ای مانند مواد شیمیایی ، آلاینده های آلوده نظیر نیترات و کلر و… در خود را دارد .

 

 

 

آب  لوله کشی شهری به دلایل مختلفی شامل انواع املاح مضر می باشد که میتواند تهدیدی برای سلامتی  انسان به شمار بیاید.
هرچند آب آشامیدنی لوله کشی شهری تصفیه شده است اما تصفیه کامل آب در سطح شهرهای بزرگ شامل  هزینه های هنگفت می باشد و تصفیه کامل آب انجام نمی گیرد و همچنان آب آشامیدنی حاوی آلاینده های مضر بسیاریست . مصرف مداوم آب ناسالم می میتواند منجر به بیماری هایی گوارشی و غیره می شود.

 استفاده از یک دستگاه تصفیه آب مناسب می تواند در حالی که املاح مفید آب را حفظ کند، انواع میکروب ها وآلاینده ها را از آب خارج نماید. همچنین با استفاده از تصفیه آب خانگی می توان با کاهش مواد جامد محلول در آب، آب سخت را به آب نرم تبدیل کرد.
از مهمترین مزیت های استفاده از دستگاه تصفیه آب، حذف نیترات از آب آشامیدنی می باشد.
دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی  دارای یک کاتریج می باشد که  امکان تصفیه آب دو مرحله ای در یک لایه سرامیکی و یک لایه نانو بوده و حتی می توان آن را شستشو داده و چندین بار مورد استفاده قرار گیرد.


 


نصب و تعویض فیلتر این دستگاه بسیار راحت می باشد و مدخل ورود آب دارای زاویه کوتانژات خاصی است که به این سادگی بسته نخواهد شد. جنس مواد به کار رفته در این کالا از نوع دوست دار محیط زیست می باشد.


 


برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول به وب سایت تک سبد مراجعه کنید. اصل بودن کالا و قیمت مناسب یکی از ویژگی های خرید از تک سبد می باشد.


برای مشاهده و خرید محصول به لینک زیر مراجعه کنید

قیمت : 29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید