ظرف غذای برقی لانچ باکس مناسب برای محل کار

ظرف غذای برقی لانچ باکس HL-L300 که در واقع یک گرم کننده غذای همراه محسوب می شود برای اولین بار در بازار لوازم خانگی ارائه گردیده است.

 

 

از ویژگی های مهم این محصول می توان به وزن کم و همچنین طراحی کارآمد این محصول اشاره کرد که استفاده از آن را راحت می کند.

 

 

 

گرم کن غذای برقی دارای مصرف فوق العاده پایین می باشد که در دسته لوازم خانگی کم مصرف قرار می گیرد و این یک مزیت برای این محصول محسوب می شود.

 

  


با خرید یک ظرف غذای برقی، شما دیگر در محل کار خود مشکل گرم کردن غذا را نخواهید داشت و به راحتی و در عرض چند دقیقه می توانید غذای خود را گرم نمائید و با آرامش میل کنید.

  

 

بدنه خارجی این محصول از جنس پلاستیک مرغوب می باشد که با رنگبندی زیبا نظر هر مخاطبی را به خود جذب میکند، علاوه بر این جنس خارجی بدنه موجب وزن ایده ال این محصول شده است.

 

 

بر روی درب این محصول یک کلاهک رنگی قرار گرفته است که با فشار دادن آن و بر عکس کردنش در واقع محفظه خروجی هوا را باز نموده و امکان خروج بخارات اضافی از سطح غذا را می دهد.

 

 

ولتاژ ظرف غذای برقی لانچ باکس  110~240V با فرکانس 50Hz و توان 40W می باشد که به این ترتیب به عنوان یک محصول کم مصرف قلمداد می شود.

 


خرید این ظرف غذای برقی را به تمامی دانشجویان، کارمندان، دانش آموزان و همه کسانی که مدت زیادی خارج از خانه هستند و سلامت غذایی که میخورن برایشان مهم است، پیشنهاد می شود.


 

برای مشاهده محصولات و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید