ظرف غذای دو طبقه مخصوص مسافرت

ظرف غذا استیل نوین novin portable launch dish  برای مسافرتها، پیک نیک، محل کار و ... بسیار مناسب می باشد. ظرف غذا استیل نوین به صورت جمع و جور طراحی شده است و دارای مدلهای مختلفی می باشد که بنابر نیاز خود میتوانید ظرف مورد نظر خود را خریداری کنید.


ظرف-غذا-استیل


ظرف غذای استیل نوین کیفیت بالایی دارد و به صورت دو طبقه ای تولید و طراحی گردیده است. ابعاد ظرف اصلی 8*15 سانتی متر و ظرف اضافه 15*3 سانتی متر می باشد که برای سالاد،دسر، خورش و ... میتوانید استفاده نمایید.
ظرف-غذای-استیل-نوین


درب ظرف با سه گیره محکم میشود و از ریخته شدن غذا جلوگیری می نماید. همچنین درب این ظرف غذا یک واشر پلاستیکی نسوز دارد که مانع از نشت غذا میشود. ظرفیت ظرف غذا برای یک نفر کاملا کفایت میکند. شرکت نوین این ظرف را با گارانتی 25 ساله عرضه می نماید که این مدت گارانتی حاکی از کیفیت بالای محصولات این شرکت می باشد.


ظرف-غذا-استیل-نوین


ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301 یکی دیگر از ظروف مناسب محل کار می باشد. این محصول غذا را به خوبی گرم می نماید و آن را نمی سوزاند. محفظه ی داخلی تیم ظرف قابل شستشو می باشد. جنس محفظه از استیل است.


ظرف-غذای-مدرسه-استیل


بدنه ی بیرونی این ظرف غذا از پلاستیک با کیفیت است. گنجایش این ظرف 1.5 لیتر می باشد که برای غذای یک نفر مناسب است. توان این دستگاه 40 وات است و مصرف کمی دارد. یک ظرف کوچک خورشت یا سالاد و قاشق همراه با این محصول عرضه میگردد.


ظرف-غذا-استیل