قابلیت های ساعت هوشمند

گجت های هوشمند و به خصوص ساعت مچی های هوشمند دارای طرفداران زیادی می باشند که با توجه به قیمت بالای آن شاهد استفاده فراگیر آن در بین همه اقشار جامعه نیستیم.

 


برای حل این مشکل ساعت هوشمند با قیمت مناسب طراحی شده است که دارای همان امکانات ولی با قیمت مناسب برای استفاده همه اقشار جامعه می باشد.

 


 

از جمله قابلیت های ساعت های هوشمند می توان به قابلیت شمارنده گام در حالت دو و قدم زدن اشاره کرد. می توان گفت با خرید یک اسمارت واچ شما می توانید اهداف مورد نظر خود را در جهت سلامتی و تناسب وزن را دنبال نمایید.

 

 


از دیگر ویژگی های این محصول به قابلیت سنجش کیفیت خواب می توان اشاره کرد بنابراین با استفاده از این ساعت هوشمند می توانید وضعیت خواب در ساعت های مختلف را ملاحظه نموده و الکوی خواب خود را بهبود ببخشید.

 قابلیت اتصال به تمامی گوشی های اندرویدی انتقال پیام ، تماس ، دفترچه تلفن از گوشی به ساعت (در اندروید) از دیگر ویژگی های این ساعت هوشمند می باشد.بنابراین با خرید ساعت هوشمند شما نیاز به در دسترس بودن دائم تلفن همراه خود ندارید و می توانید بسیاری از کارهای خود را با این محصول انجام هید.این محصول دارای قابلیت GPRS  به راحتی می توانید مکان یابی نمائید.
نمایش پیامهای تلگرام گوشی روی صفحه نمایش این محصول و همچنین آخرین تماسها و تماسهای از دست رفته از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید محصول