لامپ خورشیدی مجهز به حسگر نوری و حرکتی

یکی از مهم ترین عناصر برای ایجاد نمایی زیبا و جذاب در یک محوطه نورپردازی و روشنایی می باشد. برای ایجاد نما و ظاهری زیبا در محوطه های بزرگ همانند باغ، ایوان، حیاط و ... چراغ خورشیدی دیواری سولار موشن پیشنهاد میگردد.


لامپ-سولار-خورشیدی


این لامپ انرژی خورشیدی برای ایجاد روشنایی از انرژی پاک خورشیدی استفاده میکند و به این ترتیب دیگر نگران و محتمل هزینه های برق و انرژی های تجدید ناپذیر نخواهید بود. برای استفاده از این محصول کافیست آن را مقابل نور خورشید نصب کنید. این محصول هنگام تاریک شدن هوا روشن میگردد و با روشن شدن هوا خاموش میشود.


لامپ-خورشیدی-دیواری


روشن/خاموش شدن اتوماتیک این لامپ بر عهده ی سنسور نوری است. پنل سولار این محصول نور خورشید را به خوبی جذب نموده و آن را به شکل انرژی در اختیار باطری لیتیومی دستگاه قرار میدهد. ظرفیت باطری این لامپ 800 میلی امپر می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغ


به دلیل استفاده این لامپ از چراغهای ال ای دی، محوطه به شکل چشم نواز و زیبایی روشن میشود. سنسور حرکتی این محصول به مدت چند ثانیه لامپ را با شدت بیشتری روشن می نماید سپس به حالت عادی برمیگردد. این سنسور با نزدیک شدن اشیا به آن فعال میشود.
لامپ-خورشیدی-سنسوردار


جا به جایی و حمل این محصول آسان بوده و تنها با یک پیچ بر روی دیوار نصب میگردد. موقع نصب توجه داشته باشید که لامپ در مسیر تابش نور خورشید قرار بگیرد. لامپ سولار خورشیدی ضد آب بوده و از جنس پلاستیک می باشد. ابعاد و وزن این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر و 142 گرم است.


لامپ-خورشیدی