لامپ سنسوردار سولار بدون نیاز به برق

چراغ خورشیدی باغی سولار موشن بر روی دیوار نصب میگردد و بدون نیاز به استفاده از برق قادر به فعالیت می باشد. این لامپ خورشیدی خانگی تحول عظیمی در نوردهی در محوطه های باز و بزرگ به وجود آورده است. این محصول مناسب محوطه هایی مانند باغ،باغچه،حیاط،ایوان، استخر روباز و ... می باشد.


لامپ-خورشیدی-دیواری


چراغ سولار خورشیدی دارای 20 عدد لامپ ال ای دی بوده که علاوه بر کاربری مفید، قادر به ایجاد نمایی زیبا در محوطه های باز می باشد. سنسور نوری این محصول بسته به تاریک یا روشن بودن هوا خاموش یا روشن میشود و به این ترتیب در مصرف انرژی صرفه جویی می نماید.


لامپ-خورشیدی


این محصول دارای پنل خورشیدی بوده که روزها انرژی خورشیدی را دریافت و سپس به برق تبدیل می نماید. باطری لیتیومی این لامپ خورشیدی وظیفه ی ذخیره انرژی خورشیدی را دارد که در زمان مناسب آن را صرف روشن نمودن لامپهای ال ای دی می نماید.
لامپ-خورشیدی


سنسور حرکتی از دیگر امکانات این لامپ سولار می باشد. سنسور حرکتی در صورت تردد افراد یا نزدیک شدن افراد یا اشیا به آن فعال میشود. برد این سنسور حرکتی 3 متر است و بسیار دقیق عمل میکند. این لامپ بین 6 تا 8 ساعت به شارژ شدن نیاز دارد.


لامپ-خورشیدی-باغ


میزان ساعات شارژ بسته به تمیزی هوا، فصل و میزان تابش خورشید متغیر می باشد. این محصول همچنین تا حدود 8 ساعت قادر به فعالیت است. بدنه ی این محصول از جنس پلاستیک و مواد ABS بوده و در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم می باشد. این لامپ دارای دکه خاموش/روشن نیز می باشد که میتوانید در صورت لزوم از آن استفاده نمایید.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار