مرکز فروش اینترنتی انواع محصولات میناکاری تهران

 

میناکاری، هنری پیشینه دار در ایران می باشد که، هنرمندان چیره دست  این عرصه هنری توانسته اند محصولات با کیفیت و محبوبیت جهانی تولید کنند.

 

 


بازار گرم میناکاری در این روزها توانسته است سهم خوبی از فروش محصولات صنایع دستی را به خود اختصاص دهد. و مخاطبان داخلی و خارجی برای خود جذب کند.

 

  


شما می توانید با خرید میناکاری به عنوان هدیه برای کسانی که دوستشان دارید، اوج هنر، زیبایی و ظرافت را هدیه دهید.

 

  برای تولید یک محصول میناکاری با کیفیت، نیاز به دقت و ظرافت خاصی می باشد. کوچکترین سهل انگاری در تولید محصولات میناکاری منجر به تولید محصولی بی کیفیت و فاقد اعتبار می شود.

 

  

 

هنر میناکاری به درستی یک مهمانی تمام و کمال از رنگ و نقش است و اوج تجلی دستان هنر آفرین استادکاران این عرصه هنری می باشد.

 

  


طبیعتا هنری به این قدمت و ظرافت، کاربرد خود را در دنیای امروز، در موارد مختلف دارد. میناکاری امروزه طیف گسترده ای از تولیدات صنایع دستی فلزی را تشکیل می دهد .

 

  


بشقاب، گلدان، کاسه و قدح، قاب‌های عکس، تابلوهای مینا،  درها، پنجره‌ها و ضریح‌های میناکاری شده در مکان‌های مذهبی و برای بقاع متبرکه شیعه از جمله تولیدات میناکاری می باشد.

 

  


همچنین از هنر میناکاری در تولید وسایل تزئینی از جمله: جعبه‌های آرایش زنانه، جعبه‌های خاتم‌کاری و میناکاری، سرویس چای‌خوری و غیره استفاده می شود. از دیگر استفاده های هنر میناکاری در ساخت زیورآلات می باشد از جمله،گوشواره، گردنبد، انگشتر و مدال می باشد.


 

 

مرکز فروش میناکاری تهران یکی از بهترین فروشگاههای خرید میناکاری در تهران به صورت مستقیم و بی واسطه از اساتید اصفهان می باشد که انواع میناکاری با کیفیت های گوناگون و طرح های مختلف را به صورت عمده و تکی عرضه می نماید.


 برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید