معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی sws

دستگاه تصفیه آب خانگی SWSبا فیلتر نانو و سرامیکی می باشد. یک دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک و بسیار کاربردی که شما را در تامین آب شرب سالم کمک می کند.
دستگاه تصفیه آب خانگی SWS  با دارا بودن یک کاتریج، امکان تصفیه دو مرحله ای آب را بوجود می آورد. مراحل تصفیه آب به این صورت می باشد که در مرحله اول تصفیه آب در یک لایه سرامیکی می باشد و مرحله دوم آب از یک فیلتر نانو عبور کرده و از آلاینده های موجود پاک می شود. 

این محصول دارای ابعاد کوچیکی می باشد و همین ویژگی موجب محبوبیت این دستگاه تصفیه آب شده است.
از دیگر ویژگی های این محصول می توان به قابلیت اتصال به سری شیرهای مختلف نام برد. این ویژگی و کم حجم بودن این دستگاه مجوب شده تا بتوان حتی در مسافرت ها برای محل هایی که قصد اسکان داریم به راحتی همراه ما باشد.

 جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک مرغوب می باشد که به رنگ سفید است، لازم بذکر می باشد این دستگاه دارای دو خروجی آب می باشد. یکی از خروجی ها برای آب تصفیه شده و دیگری برای خروج آب معمولی می باشد. 

خرید  دستگاه تصفیه آب خانگی در واقع کمک می کند شما یک آب سالم در اختیار داشته باشید و از بیماری های گوارشی ناشی از آب ناسالم در امان باشید.

 این محصول دارای دو فیلتر بسیار قوی می باشد، یکی فیلتر نوع کارتریج سرامیکی و دیگری فیلتر نانو KDF است.

فیلتر ای دستگاه را می توان به راحتی جدا کرد و مورد شستشو قرار داد و چندین بار از آن استفاده کرد.
از دیگر ویژگی های این دستگاه تصفیه آب، راحت بودن تعویض فیلتر دستگاه و نصب آسان آن می باشد که شما را  نیاز به حضور متخصص در این زمینه بی نیاز می کند.
 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این محصول به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصولات اصل و با کیفیت یکی از مزیت های خرید از تک سبد می باشد.

 

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 29000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید