معرفی کتری مسافرتی ارزان قیمت

سریع ترین روش ممکن برای جوش آوردن آب استفاده از وسایل برقی مانند کتری برقی مسافرتی می باشد.در مواقعی که وقت کافی برای تهیه ی چایی ندارید میتوانید از این محصول استفاده نمایید.


کتری-همراه


کتري برقي ارزان قیمت اسکارلت میتواند طی مدت زمان کمی (کمتر از 2 دقیقه) آب را به جوش آورده تا بتوانید به وسیله ی آن نوشیدنی های داغ و دوست داشتنی خود را تهیه نمایید. این محصول برای مصارف شخصی و دورهمی های دوستانه انتخاب مناسبی به شمار میرود.
کتری-برقی-مسافرتی


بدنه ی تمام استیل و ضد زنگ این کتری برقی مسافرتی دمای آب درون کتری را بالا نگه داشته و از خروج دمای آن به بیرون جلوگیری می نماید.این کتری با یک پایه پلاستیکی با چرخش 360 درجه عرضه میشود که میتوانید کتری را در موقعیتی بر روی آن قرار دهید. این مزیت برای افراد چپ دست نیز مفید می باشد.حجم این کتری سبک بوده و در حدود 2 لیتر می باشد که این اندازه حجم برای دوست داران چایی و قهوه مکفی به نظر میرسد.
کتری-برقی-سفری


سیم این محصول به پایه متصل می باشد و این ویژگی به برداشتن راحت تر کتری کمک می نماید.هنگامی که آب به جوش بیاید سیستم قطع جریان برق فعال میشود و کتری را خاموش می نماید. یک دکمه ی پاور بر روی بدنه ی کتری قرار گرفته است که میتوان با کمک آن دستگاه را روشن یا خاموش نمود.ابعاد این چایساز و کتری مسافرتی 23.8*16.5*20.5 سانتی متر می باشد و به راحتی قابل حمل در سفرها و مسیرهای خارج از منزل است.قیمت مناسب و ارزان این محصول نسبت به نمونه های مشابه آن موجب استقبال از آن گردیده است.کتری-برقی-سفری