نقش میناکاری اصفهان در جذب توریست

در بین شهر های ایران، شهر اصفهان یکی از موفق ترین شهرها در جذب توریست است، در اصفهان علاوه بر شاهکار های معماری که وجود دارد و باعث جذب توریست های بسیاری شده است، رواج صنایع دستی مختلف هم یکی دیگر از این عوامل میباشد.


قاب مینا سه تکه


یکی از این صنایع دستی زیبا، میناکاری میباشد. میناکاری در اصفهان به تنهایی توانسته است، خیل عظیمی از گردشگران را به سمت اصفهان بکشاندو همواره گردشگران ایرانی و به خصوص خارجی با شوق خاصی از این آثار استقبال میکنند، چرا که این نمونه های بی نظیر در هیچ کجای دنیا پیدا نخواهد شد و ما نمیتوانیم منکر نگاه حیرت انگیز این گردشگران خارجی به سمت ظروف میناکاری اصفهان شویم.


قاب میناکاری3


اطلاعات بیشتر و خرید

قاب های میناکاری اصفهان همواره مورد توجه گردشگران خارجی بوده است.قاب سه تکه مینا شامل سه عدد قاب با ابعاد 17.5*17.5، 18.5*18.5 و 23*23 سانتی متر میباشد،این پک با قیمت 79000 تومان یکی از مرقون به صرفه ترین آثار به شمار میرود.


قاب میناکاری 2


اطلاعات بیشتر و خرید

هر کدام از سه قاب این پکیج توسط فروشگاه بزرگ تک سبد، به صورت تکی نیز عرضه شده است.

قاب 17.5*17.5 سانتی متری با قیمت 29000 تومان، قاب 18.5*18.5 با قیمت 42000 تومان و قاب 23*23 با قیمت 46000 تومان میباشند.


قاب میناکاری 1


اطلاعات بیشتر و خرید

حال با محاسبه ای بسیار ساده متوجه خواهید شد که خرید پکیج سه تکه، هم از لحاظ قیمت به صرفه تر است و هم زیباتر و شکیل تر میباشد ومناسب تر چه به عنوان هدیه یا سوغات و چه به عنوان تزیین دکوراسیون منزل.


قاب میناکاری  سه تکه


اطلاعات بیشتر و خرید