هدایای تبلغاتی مناسب برای همایش ها

هدایای تبلیغاتی همایش را ماندنی تر میکند، همایش فضای مناسبی برای تبلیغ برند شرکت شما است و شما را در ذهن مخاطب ماندگار میکند. هدایای تبلیغاتی که در همایش داده میشود٬ بهتر است که متناسب با موضوع همایش باشد٬ مثلا اگر این همایش برای مدیران است از هدایای مدیریتی استفاده کنید. اگر همایش با موضوع صنایع دستی است٬ از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی استفاده کنید. در همایش های دانش آموزی میتوانید از هدایای تبلیغاتی مناسب دانش آموزان مانند لوازم التحریر استفاده کنید. در سمینارهایی که برای دانشجویان و یا پژوهشگران برگزار میشود٬ میتوانید از هدایای تبلیغاتی مانند فلش مموری٬ پاوربانک٬ لوازم جانبی موبایل و... استفاده کنید.


بهترین هدایای تبلیغاتی


اگر تعداد شرکت کنندگان همایش بسیار زیاد است و شامل همه قشرهای جامعه میشود و مخصوص قشر خاصی نیست٬ میتوانید مکعب های ضد استرس یا عینک دودی هدیه دهید٬ و با هزینه ای اندک٬ ارزش بسیار زیادی کسب کنید.بسته بندی هدایای تبلیغاتی بسیار مهم است٬ شما میتوانید برای بسته بندی از ساکهای تبلیغاتی کاغذی٬ پارچه ای٬ یا نایلونی استفاده کنید و نام و نشان خود را روی آن چاپ کنید.تندیس گلدان میناکاری ۲۰ سانتی:

این تندیس هدیه تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان است و یک فریم چوبی زیبا با ابعاد۶.۵*۱۶*۳ سانتی متر میباشد٬ گلدان از جنس مس و ساخت دست هنرمندان اصفهانی است.


خرید هدیه تبلیغاتی

قیمت:99000 تومان

خرید محصول


عینک آفتابی ریبن مشکی: 

عینک آفتابی RayBan مشکی به عینک خلبانی معروف است٬ این عینک تمام فریم است و جنس فریم و دسته آن فلزی است.

این عینک از چشم انسان در مقابل اشعه های مضر نور خورشید محافظت میکند.


هدیه تبلیغاتی نفیس


خرید محصول


پاوربانک مگنتی همراه اپل 4.7 اینچی: 

این پاوربانک یک قاب محافظ برای گوشی های اپل 4.7 اینچی است٬ به وسیله کانکتورهای مغناطیسی به راحتی به قاب وصل میشود و به صورت وایرلس گوشی شما را شارژ میکند.


هدیه تبلیغاتی پاور بانک

قیمت:91000 تومان

خرید محصول


با خرید هدایای تبلیغاتی از فروشگاه اینترنتی تک سبد از امکان درج لگو روی آن بهره مند شوید و برند خود را ماندگار کنید.