هدفون بلوتوثی مخصوص ورزش

هدست ورزشی بلوتوثی فری استایل sport freestyle mini wireless headset  برای ورزشکاران انتخاب بسیار مناسبی به شمار میرود. این هندزفری از نوع سیم دار بوده و به راحتی میتوانید آن را پشت گوش قرار دهید. طول سیم این محصول 59 سانتی متر می باشد.


هندزفری-بادیگاردی


دو سر این هندزفری دارای آهنربا بوده که در صورت عدم استفاده از آن به هم متصل شده و مانع از گره خوردن و  افتادن از دور گردن میشود. این هندزفری دارای بلوتوث نسخه 4.1 می باشد که به انواع دستگاه ها متصل میشود و به این ترتیب میتوانید به فایلهای صوتی مورد علاقه ی خود گوش دهید. این محصول دارای میکروفون داخلی و دکمه های کنترل صدا نیز می باشد. ورژن وایرلس این دستگاه V4.1+EDR می باشد.


هندزفری-بادیگاردی-اصل


هندزفری بادیگاردی فشن مدل fashion bodyguard headset OKU-05  از دیگر هندزفری های مدل سیم دار بوده و به صورت تک گوش طراحی و تولید شده است. این هندزفری بادیگاردی ارزان به پورت 3.5 میلی متری دستگاه های مختلف متصل میشود.


هندزفری-بادیگاردی-اصل


با استفاده از این هندزفری میتوانید به راحتی به تماسهایتان پاسخ داده یا به فایلهای صوتی گوش دهید. این محصول تنها 13 گرم وزن دارد که حمل و استفاده از آن را بسیار راحت نموده است.


هندزفری-بادیگاردی-اصلی


  قسمت بالایی این هندزفری به صورت شفاف طراحی شده و از فاصله ی دور قابل مشاهده نیست. طول سیم این هندزفری 110 سانتی متر بوده و دارای میکروفون داخلی می باشد. پاسخ فرکانسی این محصول 20-20000 است. از دیگر مشخصات این هندزفری میتوان به قابلیت MUTE اشاره کرد.


هندزفری-بادیگاردی-موبایل