ویژگی های یک چای ساز مسافرتی چیست؟

کتري برقي مسافرتي کوچک استیلو یک محصول جمع و جور و ایده ال برای تهیه انواع نوشیدنی های داغ از جمله چایی،قهوه،دمنوش و ... می باشد. کتری برقی استیلو را میتوانید به راحتی در طول سفر یا خوابگاه یا محل کار استفاده نمایید و با تهیه ی یک لیوان چایی داغ از آن لذت ببرید.


کتری-همراهکتري برقي همراه استیلو میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن آب را به جوش بیاورد و به این ترتیب در وقتتان صرفه جویی نماید.کتری برقی استیلو ساخت کشور ترکیه بوده و برای روشن شدن به یک منبع برق شهری نیاز دارد.چایساز-مسافرتی-استیلو


این کتری آب را در کمتر از 2 دقیقه به جوش می آورد.جنس بدنه ی این محصول از pvc بوده و فاقد مواد شیمیایی می باشد.وزن این دستگاه 198 گرم است و ابعاد آن 16*16 سانتی متر می باشد. طراحی جمع و جور این محصول آن را به یکی از بهترین چایسازهای مسافرتی تبدیل نموده است.کتری-برقی-سفری


همراه با کتری برقی استیلو یک قاشق پلاستیکی نیز وجود دارد تا بتوانید چایی یا قهوه تان را به راحتی آماده سازید. المنت حرارتی که درون این دستگاه تعبیه شده است میتواند آب را طی بازه زمانی کوتاه و حتی در مواقع ضروری که به آب گرم احتیاج داشتید به جوش آورد.


چایی-ساز-ارزان


پلاستیکی بودن بدنه ی این کتری از شکسته شدن یا ایجاد خراش بر روی محصول جلوگیری می نماید.این محصول همراه با زنگ بندی های جذاب و متنوعی عرضه شده است. سیم بلند این دستگاه از ریختن آب جوش به بیرون جلوگیری می نماید و میتوانید آن را در جای دلخواه خود قرار دهید.


کتری-همراه-کوچک