چرا بخاری های برقی جایگزین بخاری های برقی شدند؟

امروزه با روی کار آمدن انواع و اقسام وسایل گرمایشی، با طراحی ها و برند های مختلف، بخاری های گازی جای خود را به بخاری های برقی داده اند.


هیتر برقی


چرا که اغلب در استفاده از بخاری های گازی شاهد نشت گاز های سمی به محیط و افزایش آمار خفگی و مرگ در اثر بی احتیاطی از این حوادث بوده ایم، بنابراین رو به بخاری های برقی آورده ایم تا با کمترین مصرف انرژی برق و بدون تولید گاز دی اکسید، فصول سرد سال را  بدون نگرانی و دغدغه از این حیث بگذرانیم.


هیتر برقی کوچک


بخاری های گازی و شومینه ها همیشه فضای زیادی از منزل را اشغال میکنند و محدودیت استفاده از این بخاری ها در فضاهای کوچک باعث شده است که هیتر برقی کوچک کم مصرف جایگاه ویژه ای در زندگی مردم پیدا کند.


مینی هیتر برقی


خرید محصول

اتوماتیک بودن هم مزید بر علت شده تا استفاده از این هیتر های برقی رواج پیدا کند، اینکه با گرم شدن فضای اتاق دستگاه به صورت کاملا خودکار خاموش شود، تا در  مصرف برق صرفه جویی گردد مزیتی است که به راحتی نمیشود از آن گذشت.


بخاری برقی


خرید محصول

مینی هیتر برقی با قیمت 55000 تومان و هیتر برقی پایه دار با قیمت 69000 تومان با داشتن تمامی این قابلیت ها و هم چنین قیمت مناسب، بهترین گزینه برای جایگزینی بخاری های گازی هستند.