گیرنده تلویزیون دیجیتال بر روی موبایل

گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت اندروید تی وی زن مدل Tivizen mini decoder TV DVB-T Android Micro USB دارای قدرت گیرندگی بسیار بالایی دارد. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید ساخت کشور کره است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


با استفاده از این گیرنده دیجیتال موبایل میتوانید به آسانی موبایل یا تبلتتان را به یک تلویزیون با کیفیت تبدیل نمایید. این محصول دارای یک آنتن مدل تلسکوپی می باشد. این آنتن دارای قابلیت چرخش 360 درجه ای بوده و امواج دیجیتالی را به خوبی دریافت می نماید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


برای استفاده از این دستگاه موبایل یا تبلت مورد نظر باید از قابلیت OTG پشتیبانی نماید و ورژن اندروید آن 4 به بالا باشد. این محصول تا اندروید نسخه ی 7 را پشتیبانی می نماید. گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت اندروید تی وی زن شامل یک سال گارانتی بوده و در حین کار کمتر داغ میشود.
گیرنده-دیجیتال-موبایل-تبلت


بدنه ی این محصول مقاوم و ظاهر آن زیبا می باشد و موجب رضایت شما از خرید و استفاده این محصول میشود. کیفیت پخش تصاویر این گیرنده دیجیتال به صورت HD می باشد و مطابق با استاندارد های DVB-T و DVB-T2 است. منبع تامین برق این محصول از باطری موبایل یا تبلت بوده و نیازی به آداپتور ندارد.گیرنده-دیجیتال-وایرلس


از دیگر مشخصات این محصول با کیفیت کره ای میتوان به راهنمای الکترونیکی برنامه ها (EPG)، قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی و مدیریت با ماشین زمان اشاره کرد. ابعاد این محصول 6.5 × 2 × 0.9 سانتی متر است که به راحتی به هر مکانی قابل حمل می باشد. طول آنتن تلسکوپی این محصول 15 سانتی متر است.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت