تاثیر استفاده از دستگاه بادکش در درمان بیماری ها

یکی از درمان های طب سنتی و مکمل بادکش درمانی می باشد که دارای پیشینه دیرینه ای می باشد. دستگاه بادکش بدن یک وسیله ساده و کاملا کاربردی می باشد که استفاده از آم در درمان بسیاری از بیمارهی ها موثر می باشد. استفاده از بادکش به این صورت می باشد که برای چند دقیقه فنجان های خاصی را روی پوست  قرار می گیرد و ایجاد مکش در محل مورد نظر می شود. در ادامه به تاثیر بادکش در درمان برخی از بیماری ها اشاره می کنیم.

ادامه مطلب...

بهترین میناکاری اصفهان را از کجا بخریم ؟

میناکاری یا مینا سازی از برجسته‌ترین صنایع‌دستی اصفهان می باشد که دارای پیشنه ای 5000 ساله می باشد. میناکاری بر روی فلزاتی از جمله طلا، نقره، برنج و مس انجام می شود. لازم به ذکر است هنرمندان عرصه میناکاری این هنر اصیل و چشم نواز را بر روی ظروف سفالین نیز پیاده سازی می کنند. در این هنر منحصر بفرد، فعل و انفعالات پیچیده‌ای روی فلز انجام می‌شود. در ساخت یک ظرف میناکاری شده مراحل مختلفی باید با دقت و مهارت بالا توسط میناساز انجام شود.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی

استفاده از یک دستگاه تصفیه آب مناسب می تواند در حالی که املاح مفید آب را حفظ کند، انواع میکروب ها وآلاینده ها را از آب خارج نماید. همچنین با استفاده از تصفیه آب خانگی می توان با کاهش مواد جامد محلول در آب، آب سخت را به آب نرم تبدیل کرد. از مهمترین مزیت های استفاده از دستگاه تصفیه آب، حذف نیترات از آب آشامیدنی می باشد. دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر نانو و سرامیکی  دارای یک کاتریج می باشد که  امکان تصفیه آب دو مرحله ای در یک لایه سرامیکی و یک لایه نانو بوده و حتی می توان آن را شستشو داده و چندین بار مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب...

روکش صندلی ماساژور چیست؟

مزایای استفاده از روکش صندلی ماساژور برای حفظ سلامتی بسیار زیاد است. آن را برای آرامش و لذت بدن، کاهش اضطراب و افسردگی همراه با درمان برخی از بیماری های جدی بسیار مناسب است. این دستگاه با استفاده از موتور های لرزشی که در آن بکار رفته، جریان خون و انرژی را در ستون فقرات افزایش می دهد و در نتیجه موجب کاهش درد های پشت سر می شود. امروزه بسیاری از مردم در مورد درد شدید پشت و کمر به ویژه کارمندان و رانندگان که مدت زیادی در حالت نشسته بسر می برند.  استفاده از روکش صندلی ماساژور می تواند به کاهش درد مزمن پشت و کمر کمک کند.

ادامه مطلب...

بهترین ظرف غذا برای محل کار کدام است؟

اینکه از لحظاتمان لذت ببریم لزوما وابسته به اتفاقات بزرگ و معجزه وار نیست. همین که بتوانید طعم غذای خانگی را آنهم گرم، در محل کار یا مدرسه تجربه کنید بسیار زیبا و انرژی بخش است.

ادامه مطلب...

خرد کن دستی به همراه سیر خرد کن مرغوب

از وسایلی که در هر آشپزخانه ای یافت می شود و باید در هر اشپزخانه ایرانی موجود باشد خرد کن های دستی و برقی میباشد. اما ما برای شما عزیزان وسیله ای خارق العاده را به ارمغان آورده ایم تا با استفاده از این وسیله خارق العاده بتوانید هر چیزی را خرد کنید و در نهایت از آن استفاده کنید. برای پخت و پز نیاز دارید تا مواد اولیه ان را خرد کرده و بعد استفاده نمایید تا هم زیبا تر جلوه دهد و هم مواد مغذی ان در غذا پخش شود.

ادامه مطلب...

دوربین مدار خودرو بسته بلک باکس | تکسبد

شما در مواقع ضروری که در خودرو خود حضور ندارید به یک دوربین مدار بسته نیاز دارید تا بتوانید با استفاده از آن لحظات حساسذ ومهم را ضبط و ثبت کنید. شما در لحظاتی که در خودرو خود حضور ندارید می توانید این دوربین را به حالت خودکار قرار داده تا اگر کسی به خودرو شما نزدیک شد این دوربین دار بسته به صورت خودکار فعال شده و از اتفتقات حول خودرو شما فیلم برداری کند و تصویر ان شخص را برای شما ضبط کنید.

ادامه مطلب...

جعبه مخصوص نگهداری جواهرات | تکسبد

یکی دیگر از صنایع دستی پر فروش و محبوب در بین مردم می توان به خاتم کاری اشاره نمود که آثاری فاخر را با استفاده از سنگ و چوب به وجود اورده است. خاتم کاری به معنای قرار گیری سنگ و چوب در کنار یکدیگر می باشد که با طرحی فوق العاده دقیق و زیبا باید این هنر انجام گیرد و باید از دقت فوق العاده ای بهره مند شد. یکی از مهم ترین میراث هر کشور آثار هنری و دستی آن کشور به شمار می رود که با دستان استادان این عرصه تولید خواهد شد.

ادامه مطلب...

مینا کاری ظریف و با کیفیت در فروشگاه تکسبد

صنایع دستی میراث هر کشوری به شمار می رود که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی ایران را می توان به مینا کاری تلقی نمود. این هنر زیبا در قدیم ر روی طلا و یا فلزات گرانبها انجام می شده اما با مروز و گذشت زمان محبوبیت این هنر زیبا در بین مردم افزایش پیدا کرده و می توان این هنز زیبا را در بین و اقشار عوام مردم یافت. برای اینکه شما بتوانید یک مینا کاری با کیفیت و ظریف را خریداری نمایید باید آن را از دستان استادان ماهر این صنعت بیابید و خریداری کنید.

ادامه مطلب...

ارزان ترین ظرف غذا برقی به همراه 7 ماه گارانتی

شما در محل کار خود می توانید از این دستگاه خارق العاده استفاده کنید و غذای خود را در محل کار بدون استفاده از اجاق گاز، گرم کنید و گرم نگه دارید. شما می توانید غذای خود را درون ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301  ریخته و با فشردن یک دکمه این فرایند را انجام دهید تا غذای شما گرم شود و گرم بماند. دستگاه خارق العاده ظرف غذای برقی استیل لانچ باکس Electric Heating Lunch Box HL-L301  با استفاده از المنت های برقی و حرارتی این کار را برای شما میسر می کند.

ادامه مطلب...