ظرف غذای برقی لانچ باکس مناسب برای محل کار

وزن پایین و طراحی کارآمد ظرف غذای برقی موجب شده که استفاده از این محصول آسان شود .همچنین ظاهر جذاب و رنگ بندی متنوع از مزیت های اصلی این محصول یعنی ظرف غذای برقی گرم کننده بشمار می آید. وجود این ظرف غذای برقی دیگر در محل کار خود مشکل گرم کردن غذا را نخواهید داشت و به راحتی و در عرض چند دقیقه می توانید غذای خود را میل کنید.

ادامه مطلب...

چگونه یک پاور بانک خورشیدی ساخته می شود

پاوربانک های خورشیدی در مکان هایی که دسترسی به برق وجود ندارد، بهترین وسیله برای شارژ گوشی ها و سایر وسایل الکترونیکی هستند. همان طور که از اسم این پاوربانک ها پیدا است، این وسایل نیروی خود را از خورشید تأمین می کنند. شما می توانید در طول پیک نیک یا سفر به مناطقی که دسترسی به برق در آن ها ممکن نیست، از این پاوربانک ها برای شارژ وسایل خود استفاده کنید.

ادامه مطلب...

چرا از لامپ حشره کش برقی زاپ اسفاده کنیم؟

با خرید لامپ حشره کش برقی می توانید آن را در هر کجا که دسترسی به برق فراهم است، استفاده کنید و از مزیت های این دستگاه خارق العاده بهره برد. تن رنگی لامپ ال ای دی آن 6500K و دارای توان 50-60Hz می باشد، این حشره کش با تولید نور بنفش حشرات را به سمت خود جذب نموده و از بین می برد.

ادامه مطلب...

دستگاه تصفیه آب با فیلتر سرامیکی

آب که یکی از مهم ترین منابع حیاتی در کره خاکی به شمار می رود در دسترس ترین و فراوان ترین منابع در کره زمین می باشد. اما تمیزی این منبع بسیار قابل اهمیت است و می توان آن را مهم ترین اصل برای نوشیدن و یا پخت و پز تلقی نمود. شما عزیزان می توانید بهترین و تمیز ترین آب را از طریق لوله های شهری تهیه نمایید و یا برای آب های معدنی هزاران تومان پول خرج کنید.

ادامه مطلب...

جعبه خاتم زیبا مخصوص نگهداری جواهرات

برای اینکه بتوانید جواهرات خاص خود را در جعبه ای خاص نگداری کنید لازم است تا آن را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید و از بهترین مواد اولیه و جنس استفاده شده باشد. شما می توانید از جعبه خاتم استفاده کنید و جواهرات خود را درون این جعبه گذاشته تا بهترین و زیبا ترین انتخاب را برای نگهداری جواهرات خود کرده باشید. خاتم کاری که یکی از قدیمی ترین صنایع دستی به شمار میرود در کشور عزیزمان تولید می شود.

ادامه مطلب...

آشنایی با روکش صندلی ماساژور

امروزه اکثر کارها و مشاغل به صورت پشت میز نشینی شده است. بهمین خاطر افراد بعد از کار بسیار خسته اند و یک ماساژ عالی  می تواند آنها را سر کیف آورد. روکش صندلی ماساژور خودرو می تواند یک ماساژور حرفه ای را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت همیشه با شما همراه کند.

ادامه مطلب...

با کمترین قیمت اتومبیل خود را ایمن کنید

با وجود مشکلات زیاد از قبیل سرقت های فراوان و یا تصادفات، حضور یک دوربین مدار بسته در اتومبیل می تواند یک نیاز جدی باشد. زیرا دوربین بدلیل ثبت و ضبط رویدادهای در حال وقوع می تواند مانند یک شاهد زنده عمل کند. دوربین مدار بسته خودرو black box dvr می تواند شما را به این هدف برساند. برای آشنایی بیشتر با این دوربین ادامه مطلب را مطالعه کنید.

ادامه مطلب...

دیگر از نشستن های طولانی خسته نمی شوید!

در صورتیکه از آن دسته افرادی هستید که به دلیل شغل و موقعیت خود زیاد بر روی صندلی می نشینید چه صندلی اتومبیل چه اداره حتما ادامه ی مطلب را با ما همراه باشید.


ادامه مطلب...